Windows XP definitywnie odchodzi do krainy wiecznych łowów.
31 stycznia 2009 jest ostatnim dniem w którym partnerzy OEMowi Microsoftu moga zamawiać Windows XP. Po tym czasie – żegnaj windozo Xp. Zostaje Vista. Pewnie jeszcze przez jakiś czas będzie można dostać w hurtowniach ostatnie sztuki, ale jak ktoś utrzymuje standard XP w małych firmach to ostatni moment aby to kupić.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Od 1998 w branży, to za mało by zostać bogiem, za dużo by milczeć. Bojownik o normalną informatykę. Były student PJWSTK i wykładowca CNAP. Obecnie aktywnie walczy na froncie dwóch przeciwieństw, które trzeba połączyć: technologii i biznesu.
Motto zawodowe: „Da się ogarnąć każdy burdel, ale proszę o podanie danych do faktury”

Comments (5)

 1. GT

  Odpowiedz

  Coś chyba przesadzasz… faktycznie OEMowi partnerzy nie będą mogli zamówić XP w Microsofcie. Ale to wcale nie prowadzi do tezy z drugiej części twojego posta…

 2. Odpowiedz

  Może przesadzam, ale jeśli już to tylko troche. Wole dmuchać na zimne, bo jak wyobrażę sobie kilku klientów, którzy przesiadają się nagle na Viste…
  No ja w każdym razie zmuszam klienta który miał kupić naście sztuk do zrobienia tego jak najszybciej.

 3. kojn

  Odpowiedz

  Visty nie ma juz nawet w nowej dokumentacji W2k8 R2 … beter together już z Windows 7. Niedługo oficjalna beta .. nieoficjalna juz na torentach i nawet ta chodzi lepij niz vista. Pozatym ma kilka milych nowinek ;) Moja firma przeskoczy Vistę ;)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.