trochę jak na filmach SF (; nowy pomysł Microsoft – akcelerometry to domena WII, a więc czemu nie pójść krok dalej – pozbyć się jakichkolwiek kontrolerów? rozpoznawanie ruchu, rozpoznawanie twarzy, kilku osób i głosu – to wszystko ma być dostępne dla polepszenia jakości domowej rozrywki a powstaje pod nazwą “project Natal” [dobrze, że nie natan (; ].

video jest porywające:

druga demówka jest o tyle ciekawsza, że pokazuje jak to wygląda naprawdę. premiera zapowiadana jest na koniec tego roq – a więc zapowiada się gorąco – bo poza w7, w2k8R2 i natal ma być jeszcze kilka produktów…

byle tylko wraz z kontrolerem pojawiły się gry – bo kamerka niby jest, ale gier ją obsługujących niewiele.

n.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (4)

 1. staly_czytelnik

  Odpowiedz

  nExoR: Sorry, ze sie czepiam, ale naprawde pisac osobno – moglbys to poprawic ;p

 2. Odpowiedz

  dzieki staly czytelniq. to jeden z tych bledow, ktorych nie wykryje spell checker [czyli weryfikator czarów]

 3. Odpowiedz

  Nie zakładam, że po premierze będzie dostępne 90% funkcji. Jednak duża część funkcjonalności nie jest nowa więc można mieć nadzieję, że projekt wypali:) Swoją drogą gry karate w małym mieszkaniu lub pokoju, jeszcze pod wpływem % mogą spowodować duże spustoszenie:)

  Chyba na PS3 jest już parę gierek, które w jakiś sposób wykorzystują gesty rąk? Jedynie co może być trudne do realizacji to analiza naszego głosu, patrząc na wszelakiego rodzaju wady wymowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.