trochę jak na filmach SF (; nowy pomysł Microsoft – akcelerometry to domena WII, a więc czemu nie pójść krok dalej – pozbyć się jakichkolwiek kontrolerów? rozpoznawanie ruchu, rozpoznawanie twarzy, kilku osób i głosu – to wszystko ma być dostępne dla polepszenia jakości domowej rozrywki a powstaje pod nazwą “project Natal” [dobrze, że nie natan (; ].

video jest porywające:

druga demówka jest o tyle ciekawsza, że pokazuje jak to wygląda naprawdę. premiera zapowiadana jest na koniec tego roq – a więc zapowiada się gorąco – bo poza w7, w2k8R2 i natal ma być jeszcze kilka produktów…

byle tylko wraz z kontrolerem pojawiły się gry – bo kamerka niby jest, ale gier ją obsługujących niewiele.

n.

Spread the love

Comments (4)

 1. staly_czytelnik

  Odpowiedz

  nExoR: Sorry, ze sie czepiam, ale naprawde pisac osobno – moglbys to poprawic ;p

 2. Odpowiedz

  dzieki staly czytelniq. to jeden z tych bledow, ktorych nie wykryje spell checker [czyli weryfikator czarów]

 3. Odpowiedz

  Nie zakładam, że po premierze będzie dostępne 90% funkcji. Jednak duża część funkcjonalności nie jest nowa więc można mieć nadzieję, że projekt wypali:) Swoją drogą gry karate w małym mieszkaniu lub pokoju, jeszcze pod wpływem % mogą spowodować duże spustoszenie:)

  Chyba na PS3 jest już parę gierek, które w jakiś sposób wykorzystują gesty rąk? Jedynie co może być trudne do realizacji to analiza naszego głosu, patrząc na wszelakiego rodzaju wady wymowy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.