to będzie bardzo pracowity okres w kontekście prac społecznych (; do tego stopnia, że trzeba opublikować W-Filesowe kalendarium zdarzeń. od marca będę miał przyjemność poprowadzić cykl krótkich, ok. 5o min, prezentacji w ramach WGUiSW o PowerShell, otworzę prezentację Windows Cloud Labs… i być może dojdzie jeszcze jeden event w marcu.

 

  • o4.o3.2o14 – WGUiSW „Umiesz klikać – naucz się pisać cz.I. – konfiguracja środowiska PS”
  • 17.o3.2o14 – WCL „Office 365 & Windows Azure – Twoja drabina do chmur”
  • [niepotwierdzone – jeszcze jedna sesja o PS]
  • o1.o4.2o14 – WGUiSW „Umiesz klikać – naucz się pisać cz.II – pisanie funkcji w PS cz. I”
  • o3.o6.2o14 – WGUiSW „Umiesz klikać – naucz się pisać cz.III -pisanie funkcji w PS cz. II”

pomimo, że temat PS na WGUiSW już był prezentowany, skrypty są tematem, który można klepać na okrągło. pokazują to choćby statystyki w-files, gdzie jednym z topowych wpisów po dzień dzisiejszy są lekcje … z cmd!

będę starał się przekazać wiedzę praktyczną, która pozwoli korzystać z PS wygodnie (: wszystkie sesje są darmowe! przypomnę, że spotkania WGUiSW odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca w siedzibie Microsoft przy al. Jerozolimskich w-wie i nie trzeba się zapisywać – po prostu przyjść. na WCL są zapisy – miejsc na sali jest ok. 15o [?].

PS. coś się rozjechało z szablonem na WF /: nie wiem o co c’mon i nie wiem kiedy będę miał czas do tego usiąść – za co przepraszam. choć pewnie większość i tak czyta z RSS q:

eN.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (8)

    • Odpowiedz

      to chętnie bo bym offline pobrał – pooglądam sobie w wolnej chwili. Może nie jestem nerdem ale nie wiem co to jest ” możesz dopytać na buniu (;”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.