MVAw końcu! materiał na długo utknął w postprodukcji (; ale w końcu jest – 3cia część szkolenia, tym razem już dla mniej-początqjących – 'jak pisać skrypty/funkcje’. szkolenie jest na pewno ciekawsze, ponieważ towarzyszy mi Darek Porowski, który pilnuje żebym nie przynudzał za bardzo. i to [chyba] zadziałało q:

zachęcam do zapoznanie się z materiałem i oceny ::))o- PowerShell dla zaawansowanych – http://aka.ms/plmva-psadv

eN.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (7)

 1. Cminek

  Odpowiedz

  Czy te filmiki są gdzieś indziej dostępne czy kopirajt @MVA na wyłączność? Ichnia strona dostaje czkawki, próbuję wejść na MVA z 4 różnych przeglądarek, 2 system (win 10 i win 7), różne IP… główna się otwiera, ale jakikolwiek kurs to już wieczny loading… :/
  już zwykłe https://mva.microsoft.com/training-topics/powershell zabija mi przeglądarki.

 2. Konrad

  Odpowiedz

  Chciałem Bardzo Podziękować.
  Trafiłem na MVA w okolicach pocątku kwietnia bo chciałem napisać skrypty w PowerShellu a byłem zupełnie zielony. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z PowerShellem ani MVA Wyświetlał się na każdej stronie żółty pasek mówiący o tym, że kursy będą do 30 kwietnia. Zrobiłem więc 3 kursy w miesiąc i naprawdę wiele się z nich dowiedziałem. Kilka dni po tym jak ukończyłem ostatni materiał już nie był i chyba nigdy nie będzie dostępny. Zbieg przypadków ale Jeszcze raz Bardzo Dziękuje, bo była to nie tylko nauka ale też sporo satysfakcji i przyjemności z oglądania, dobre tempo nie za dużo mówienia nie za mało itp. Ostatni kurs trochę miał inna formę ale też było dobrze :).

   • Piotr

    Hej, świetny kurs, dla mnie najlepszy po polsku jaki znalazłem.
    Tylko gdzie on teraz jest ?!
    Pozdrówka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.