oficjalnie niemozliwa. pojawil sie natomiast art, ktory opisuje jak mozna to obejsc. idea jest w sumie trywialna i sprowadza sie do wykorzystania nowego narzedzia – imagex, tak aby zainstalowac nowy system, potem SP a potem zrobic z tego obraz do wypalenia na plyte. czasochlonne – ale dziala.

a mnie po ostatnich walkach z SP dla vista czeka reinstalacja. dzis rano moj komputer odmowil checi wspolpracy pokazujac … raczej nie pokazujac nic. system nie podniosl sie ): szczesliwie zadzialala opcja 'last known good configuration’. teraz kilq godzinne porzadki – to dopiero poczatek. potem czasochlonna instalacja systemu, SP a potem wszystkich aplikacji… po ledwie kilq miesiacach system rozsypal sie, ciagnac za soba wiele aplikacji – maszyny virtualne krzycza o niekompatybilnosci procka, w office zniknal slownik, playery nagle stracily zdolnosc obslugi codec’ow… po prostu armageddon.
tak umiera vista q:

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (1)

  1. Odpowiedz

    Widzę, że podobnie mamy :-/ u nas najpierw vista się rozpadała i sednio raz w tygodniu ASR ją ratował. Teraz po zmianie kompa na „designed for vista” zaczął rozjeżdżac się interface graficzny robiąc z ekranu jesień średniowiecza i focusując w zupełnie innym miejscu niz się klinkęło :-o. Do tego ostatnio zniknął nam czytnik kart, nie powrócił po restarcie, szukaniu nowych urządzeń, ręcznym dointalowaniu sternowników ale za to zrobił nam niespodziankę kiedy komputer obudził się z hibernacji :-o

    Jako, że to komputer żony to będzie instalka XP bo KArolina nie wytrzyma już psychicznie z Vistą a jak ona będzie spokojna to i mi będzie łątwiej ;-)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.