bardzo ciekawy artykul, komentujacy obecny stan microsoftu. ogolna ocena sytuacji na podstawie informacji z roznych microsoftowych blogow, gdzie coraz czesciej pojawiaja sie komentarze dot. problemow organizacyjnych. wg. autora ms staje sie gigantem, ktory tonie we wlsnej biurokracji i zbyt duzej ilosci nowosci, ktore maja byc wprowadzone w krotkim czasie. za duzo + za wiele = chaos. ludzie przestaja ogarniac.

imho ms powinien sie usabilizowac. wiem, ze wszystko robi sie po to zeby akcje firmy rosly, wiec rozrasta sie i rozrasta… ale przychodzi moment, w ktorym warto uporzadkowac i doszlifowac to co jest, zanim ruszy sie naprzod. wolabym, zeby vista byla bardzo mocno poprawionym XP. albo zeby wogole visty nie bylo, a skupic sie bardziej na czyms na prawde innym – np. singularity.

a na watek trafilem, czytajac o pomysle googla na stworzenie online’owego systemu plikow, i systemu opartego na zdalnym dostepie do danych.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (1)

  1. WiT

    Odpowiedz

    Ale google to oczywiście kolejny gigant który tonie w swoich pomysłach.

    Przypomina mi się książka „Superkomputer”. Czekajmy więc aż jakieś małe grupki ludzi (może byłych pracowników tych gigantów) zrealizują pomysły swoich firm (o ile te nie są już opatentowane). Błędne koło…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.