EE to dziwny wynalazek i przykład tego, jak można zarobić za darmo – experci, którzy dają na tej stronie odpowiedzi nie dostają kasy – tak samo jak na większości innych forów. mimo to dostęp do EE jest płatny – a więc ktoś zgarnia kasę za wolontaryjną pracę innych. najs.

przy okazji znajomy podesłał mi linka do artu opisującego jak podejrzeć odpowiedź na EE za free

n.

Comments (6)

 1. Odpowiedz

  Ludzie chcą dostać szybką i konkretną odpowiedź. Z względu na prowadzenie rankingu wymiataczy, raczej nikt nie schodzi z tematu, nie odsyła do google. Sama firma utrzymująca to forum czy portal musi też włożyć trochę pracy w utrzymanie tego wynalazku.
  Jak widać użytkowników mają sporo, zarówno tych pytających jak i tych odpowiadających. Tak więc chyba wszystkie strony są zadowolone. Zresztą czasem tak to już, jest że jeden pomaga za free a inny na jego pomocy się bogaci. Btw. dzięki za link może się czasem przydać:)

 2. Odpowiedz

  Sposób działa też podczas otwierania linków z googla, że też wcześniej nie przewinąłem tych stron na sam dół:(

 3. olo

  Odpowiedz

  Witam wszystkich :). Aż dziwne, że tego nie wykryli, przecież to zwyczajne zapytanie z Bing-a… Niemniej można też dodać site:experts-exchange.com na końcu zapytania ;)

 4. Odpowiedz

  No nie odpowiada się za free. Po pierwsze dostajesz punkty, które potem przeznaczasz na pytania. Po drugie Fooky, który się wkręcił kiedyś w EE po jakims czasie dostał ładny certyfikat i bajerancki kubek ;)

  Do tego można jeszcze dodać, że najnowsze pytania nie są widoczne ale to też da się obejść. Wystarczy zarejestrować się za darmo jako ekspert – http://www.experts-exchange.com/registerFree.jsp . Nie mam pojęcia gdzie jest do tego link na stronie (a jest schowany całkiem nieźle) więc przez wyszukiwarkę znalazłem :) Ja mam takie konto i działa :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

RSS
Follow by Email
LinkedIn
Share
Reddit