EE to dziwny wynalazek i przykład tego, jak można zarobić za darmo – experci, którzy dają na tej stronie odpowiedzi nie dostają kasy – tak samo jak na większości innych forów. mimo to dostęp do EE jest płatny – a więc ktoś zgarnia kasę za wolontaryjną pracę innych. najs.

przy okazji znajomy podesłał mi linka do artu opisującego jak podejrzeć odpowiedź na EE za free

n.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (6)

 1. Odpowiedz

  Ludzie chcą dostać szybką i konkretną odpowiedź. Z względu na prowadzenie rankingu wymiataczy, raczej nikt nie schodzi z tematu, nie odsyła do google. Sama firma utrzymująca to forum czy portal musi też włożyć trochę pracy w utrzymanie tego wynalazku.
  Jak widać użytkowników mają sporo, zarówno tych pytających jak i tych odpowiadających. Tak więc chyba wszystkie strony są zadowolone. Zresztą czasem tak to już, jest że jeden pomaga za free a inny na jego pomocy się bogaci. Btw. dzięki za link może się czasem przydać:)

 2. Odpowiedz

  Sposób działa też podczas otwierania linków z googla, że też wcześniej nie przewinąłem tych stron na sam dół:(

 3. olo

  Odpowiedz

  Witam wszystkich :). Aż dziwne, że tego nie wykryli, przecież to zwyczajne zapytanie z Bing-a… Niemniej można też dodać site:experts-exchange.com na końcu zapytania ;)

 4. Odpowiedz

  No nie odpowiada się za free. Po pierwsze dostajesz punkty, które potem przeznaczasz na pytania. Po drugie Fooky, który się wkręcił kiedyś w EE po jakims czasie dostał ładny certyfikat i bajerancki kubek ;)

  Do tego można jeszcze dodać, że najnowsze pytania nie są widoczne ale to też da się obejść. Wystarczy zarejestrować się za darmo jako ekspert – http://www.experts-exchange.com/registerFree.jsp . Nie mam pojęcia gdzie jest do tego link na stronie (a jest schowany całkiem nieźle) więc przez wyszukiwarkę znalazłem :) Ja mam takie konto i działa :)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.