Mogę, to się Wam wyrzygam na temat kolejnego banku.
Multibank.
Wzięliśmy go, bo wyglądał sensowniej od Millenium, niestety nie wszystko złoto co się świeci. Interfejs internetowy ma dwa fantastyczne ficzersy:

1. Jeśli nie zautomatyzujesz zleconego przez księgową przelewu w terminie jego wykonania (np podatek 25-go) to przelew automatycznie staje się „przedawniony” czy jakoś tak i NIE MOŻESZ go wykonać ponownie, możesz go skasować i błagać księgową, aby wykonała całą robotę jeszcze raz, dzięki czemu nie spóźnisz się z przelewem dzień, tylko więcej… super.

drugi natomiast to wybitna mega opcja banku internetowego XXI wieku.

2. Księgowa przygotowuje przelewy, jeden, dwa, dwadzieścia. Autoryzujesz te przelewy, fajnie wiedzieć komu płaci się tę kasę. Bank niestety dodaje trochę dreszczyku emocji do Twojego działania i nie umożliwia takiej funkcjonalności, widzisz tylko tytuł przelewu i NIE WIESZ KOMU WYSYŁASZ KASĘ – tak jak to widać poniżej:
banki2
Autoryzujemy zatem w ciemno, jak kwota nie jest za duża, inaczej szukamy w fakturach, albo dzwonimy do księgowej.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Od 1998 w branży, to za mało by zostać bogiem, za dużo by milczeć. Bojownik o normalną informatykę. Były student PJWSTK i wykładowca CNAP. Obecnie aktywnie walczy na froncie dwóch przeciwieństw, które trzeba połączyć: technologii i biznesu.
Motto zawodowe: „Da się ogarnąć każdy burdel, ale proszę o podanie danych do faktury”

Comments (2)

 1. daro

  Odpowiedz

  – brak mozliwości wyszukiwania w odbiorcach przelewów. masz wpisanych 40 odbiorców widoczni sa w Drop Liście, posortowanie wg DATY WPISANIA. masz zapłacić przelew i szukasz: „Adam Kowalski”, a może „Kowalski Adam” a może „Kopanie dołów – Adam Kowalski sc.”
  jakbyś coś takiego oddał na zaliczeniu jakiegoś programowania to za interfejs by nie przepuścili na nastepny rok
  – jeśli jakiś przelew nie zostanie wykonany (np przekroczona kwota dopuszczalnego przelewu) to takie zlecenie wisi ci na liście przelewów do wykonania w nieskończoność, infolinia mówi, że to nie bug, to feature.
  – brak możliwości tworzenia „szablonów przelewów” np podatkowych, co miesiąc wpisujesz nip, regon, nazwe firmy, i te wszystkie pierdolety.
  Zjebany ten interfejs jak ruski czołg.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.