na stronkach już pełno info, ale i ja muszę dorzucić swoją cegiełkę:
po powrocie do domu przywitał mnie nowy interfejs XBox [poza rodziną ma się rozumieć (; ] – XBox NXE. po opublikowaniu screenshotów jakiś czas temu, nie zebrał pochlebnych opinii i obawiałem się że będzie strasznym knotem. na szczęście jest lepiej… a nawet dużo lepiej. pomimo, że avatary są faktycznie mocno kiczowate i mimo-wszystko dość mocno ograniczone są możliwości ich konfiguracji – to całość prezentuje się całkiem dobrze. dodano sporo drobiazgów, których brakowało – możliwość wyłączenia autologowania, autoplay etc ale przede wszystkim – interfejs jest bardziej intuicyjny i estetyczny. gdzie-nie-gdzie zaczęły się nawet pojawiać animowane miniaturki – prawie jak w PS (;
jeśli chodzi o avatary to powolutq zaczęły się pojawiać się gry ze wsparciem dla nich – np. bomberman [podstawowa gierka na xbox ^^’ ], ale jest ich póki co bardzo niewiele.
przejrzałem VoD – jest prawie 3oo tytułów filmów, jednak ich cena nie jest zbyt miła. waha się od 25o-8oo MP [ok. 1o-3o PLN]. filmy są oczywiście po angielsq.
pojawiły się też już community games – bardzo liczę na pomysłowość ludzi i więcej tytułów w stylu bombermana – czyli prostych, fajnych pomysłów.
nie mam też możliwości przetestowania nowych funkcji – photo party i live party – a ciekawy jestem ich możliwości. może ktoś chętny do przeprowadzenia próby? (;

reasumując – niewątpliwie jest duuuużo lepiej. i tak samo niewątpliwie bez specjalnego zaskoczenia – z butów się wyskaqje.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (3)

  1. Odpowiedz

    z tego co wiem konto live nie jest potrzebne – mozna korzystac z xbox bez niego. natomiast link ktory podeslales wyglada na instrukcje jak zainstalowac update przed czasem – juz nieaktualne jak sadze (;

  2. Odpowiedz

    Oooo .. nie wiedizalem ze bomberman wspiera avatary – jest jakis update do niego – BTW – moze kiedys jakas partyjka po sieci, podeslij swoj gamertag :).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.