Pojawiło się coś co ma załagodzić żal po stracie papierowych certyfikatów. Jak na razie wygląda to cienko i nie można wysłać własnego avatara z Maca, niezależnie od tego w jakim formacie jest grafika dostaję komunikat, że nie jest to właściwy format ;).
Tak mają wyglądać wirtualne wizytówki

…też już mam ;)

Edit:

Jeszcze trochę pomarudzę:
-Avatary: jak dla mnie jakaś porażka. Podanie linku do Avatara wstawi go na wizytówce jako zewnętrzny obrazek. Żadnego skalowania, rozmiar jest zmieniony za pomocą tagów w HTML, jeśli obrazek nie jest wystawiony po https z zaufanym certyfikatem to przeglądarka będzie krzyczała o naruszeniu bezpieczeństwa.
-Logowanie: Windows Live ID, które jest normą w świecie M$. Wszystko jest super tylko czemu jak przyjdziemy z Live ID innym niż to do którego jest podpięte MCP to nie możemy się przelogować. Czy tak trudno dodać przycisk Sign Out na stronie z błędem?
-Wygląd wizytówek: czemu nie możemy wysłać własnej grafiki, która pokaże się po lewej stronie ani wybrać kolorów tekstu?
-Transcript: czemu skoro M$ dysponuje naszymi transkryptami i bardzo chce nam je dawać w XPS to tutaj oczekuję, że będziemy robić upload transkryptu w PDF?

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (5)

 1. Odpowiedz

  no dobra a jak sie to ogarnia od poczatku bo mam komunikat ze nie kwalifikuje sie do tego zeby tam wygenerowac swoja wizytowke

 2. Odpowiedz

  Brzydka ta strona. Mogli postarać się o coś lepszego. Ostatnio to MS w ogóle robi coś brzydkiego’ na szybko’ ?

 3. Odpowiedz

  @Cabi musisz przyjść na stronę wylogowany z Live ID albo z Live ID do którego masz podpięte swoje MCP

 4. Odpowiedz

  @ania: siem nie naucze. ja sem nexorq i qrde po to jest to miejsce, ktore zem poczynil, zebym mogl byc sobom a nie kims innym q:
  doqmentacje projektowe – zareczam – sa poprawnie i bez zniekshtaucen (;

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.