ciekawa propozycja zdalnego pulpitu z możliwością podpięcia się do sesji użytkownika: teamviewer. program darmowy dla 'non commertial purposes’. dla korporejtu 1ooo€ za nieograniczoną ilość połączeń. dla porównania radmin kosztuje 37€/sztuka – czyli przy 3o końcówkach teamviewer zaczyna być całkiem opłacalny. z radmina mam okazję korzystać i nie jestem z niego zbyt zadowolony ):

n.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (10)

 1. Odpowiedz

  Ja uzywam prywatnie Team’a od bardzo dawna i jestem super zadowolony :) fakt, ze do prowatnego uzytku wiec za darmo, ale mysle, ze jakbym mial w firmie cos polecac to bym polecil wlasnie to :)

 2. Odpowiedz

  Korzystam od dość długiego czasu i mogę śmiało powiedzieć, że do użytku domowego jest po prostu niezastąpiony. Żaden tam UltraVNC czy inne 'cudawianki’. :D

 3. Odpowiedz

  Ja również spory czas już używam TV i główna rzecz która przemawia na jego korzyść to brak konieczności rekonfiguracji sieci, znajomości adresów IP czy zestawiania kanałów VPN i wszystkiego co wiąże się z sieciowością i połączeniami sieciowymi. Totalny Plug&PLay :)
  Zbawienne przy rozwiązywaniu problemów z „analfabetami” komputerowymi ale i nie tylko.

 4. 1080

  Odpowiedz

  Jak ktoś preferuje zdalny dostęp bez interakcji z użytkownikiem to LogMeIn w wersji free.

 5. 1080

  Odpowiedz

  @pow3r_shell: znaczy się wykorzystuje RDP czy jak ? Wiesz… Wszystko zależy jak do tego podchodzisz. Jeśli zarządzasz domeną to robisz paczkę UltraVNC i z automatu ci się instaluje. Jeśli nie masz domeny to zawsze możesz zrobić skrypt, który np. kopiuje odpowiednie pliki przez PsExec, tworzy i uruchamia jako usługę, albo po prostu uruchamia przygotowaną paczkę w MSI w trybie Silent. 1000 „ojro” ;) to sporo kasy dla firm w sektorze MŚP (Małe i Srednie Przedsiębiorstwa) zwłaszcza w czasach kryzysu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.