letni cykl prezentacji wdrożeniowych w toq (: prezentacja domela jest już dostępna na edge [nie wiem czemu się nie pochwalił q: ], moja powinna się znaleźć na tej stronie wkrótce – wczoraj miałem okazję zrobić pierwszą w życiu publiczną prezentację LM.

do tej pory kilqktornie uczestniczyłem w takich sesjach jako słuchacz i obawiałem się przeprowadzenia takiej sesji. brak kontaktu z publiką, brak możliwości wprowadzenia jakiegoś elementu ‘gry ciałem’ żeby pobudzić słuchaczy – i to do tego nudny, teoretyczny temat bez żadnych dem… huh. finalnie nie było źle, o czym świadczy fakt, że część osób została na kanale i do 22’oo odpowiadałem na różne pytania (:

jeszcze raz dzięqję słuchaczom za wytrwałość i pytania i zachęcam do zapoznania się z artykułem, który powinien za niedługo pojawić się na wss.

kolejne sesje:

  • 10 sierpnia (wtorek): Wdrażanie dla naprawdę opornych – LTI – Karol Stilger aka AaaA
  • 12 sierpnia (czwartek): Przygotowanie środowiska SCCM 2007 przed wdrażaniem systemów operacyjnych – Jacek Doktór
  • 17 sierpnia (wtorek): WDS nie tylko z Microsoft – Daniel Stefaniak aka d0m3l
  • 19 sierpnia (czwartek): Wprowadzenie do Operating System Deployment w SCCM 2007 – Jacek Doktór
  • 24 sierpnia (wtorek): RIS i WDS w Windows Server 2003 – rys historyczny – Jacek Światowiak [jeśli ktoś wie więcej o WDS niż jego twórcy to będzie właśnie Jacek]
  • 26 sierpnia (czwartek): Budowa Task Sequence w SCCM 2007 – Jacek Doktór
  • 31 sierpnia (wtorek): Modyfikacje i rozszerzenia usługi WDS w systemach Windows Server 2008 i 2008 R2 – Jacek Światowiak

ps. wersja offline sesji domela

eN.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (1)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.