ewolucja słuchania jest prosta – najpierw ssie się wszystko, potem okazuje się, że nie ma na to miejsca, więc lepiej po prostu słuchać online.. oczywiście pewna ilość musi być scacheowana w razie niedostępności internetu, ale większość czasu jednak radyjko gra…

tak swoją drogą to zawsze miałem pecha do rozgłośni – dawno temu było radio WaWa – świetna rockowa stacja…póki jej nie skomercjalizowali i nie zrobili z tego śmiecia. potem było RH kontakt, które ewoluowało w radiostację… aż je skomercjalizowali i zrobili z tego śmiecia… potem było radio Jazz – i to na szczęście ocierając się o krawędź, ale przetrwało. No i jeszcze był sobie BiS, ale przyszedł PiS i zrobił tego śmiecia…

dla tego życzę wszystkim permanentnego i szerokopasmowego internetu, gdzie muzyka gra non stop (:

świetna playlista, przejeżdża przez różne gatunki:
http://87.230.78.135:8052
psychedelic trans:
http://www.shoutcast.com/sbin/shoutcast-playlist.pls?rn=709165&file=filename.pls

no i coś na podróż przez kosmos – osobliwa mieszanka na nocne sesje przed jakimś zajęciem wymagającym sqpienia, dla fanów klimatu podróży kosmicznych:
1. trzeba odpalić dwie instancje playera
2. w jednym odpalić najlepszą stację ambientów czyli drone zone http://www.shoutcast.com/sbin/shoutcast-playlist.pls?rn=3674&file=filename.pls
3. potem na shoutcast.com wpisać w searchu „scanner” – to są streamowane rozmowy ze stacji CB z różnych instytucji – straż pożarna, policja, karetki pogotowia z różnych krajów (polecam skandynawskie q: ) . Zależnie od pory dnia/nocy należy potestować kilka bo jest różne natężenie akcji i inni operatorzy.
4. teraz trzeba chwilę pobawić się z siłą dźwięq, żeby dostroić sobie do nastroju i rodzaju pracy jaki się wykonuje – ambient pewnie na 1oo% a scanner na ok 6o%.

jeśli doda się do tego ciszę nocy, ciemność i sqpienie, to prawie jak testowanie procedur HALa podczas podróży poza układ słoneczny (; Podobny klimacik muzyczno-nastrojowy jest w grze O.R.B. – staruszek RTS z tą różnicą, że w pełnym 3D w kosmosie, gdzie dzięki muzie i świetnemu endżinowi potrafiłem się wkręcić na długie godziny, przemierzając cichą przestrzeń między planetami….

najpiękniejsza forma ciszy to dobra muza
–nExoR

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (7)

  1. Odpowiedz

    @jnx: niestety nie ma takiej opcji bezpośrednio – winamp ma ): co więcej nie działają na niego standardowe metody – drugi player w innym katalogu czy runas – i druga instancja w kontexcie innego usera – potwornie złośliwy. napisze do kolesi może zrobią to w następnej wersji (:

    @mwd: heheh jakoś tak czułem że Ci się spodoba q:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.