sesja na Virtual Study
W dniu 2 listopada 2011 roku odbędzie sie spotkanie on-line pod nazwą Infrastruktura 2.0. Jest to termin coraz częściej pojawiający się w tematyce architektury systemów IT, lecz jest to termin marketingowy, czy może techniczny? Jak ma się do tego chmura i dynamic IT? Czy wirtualizacja daje realne zyski, czy jest wymysłem na wyciągnięcie pieniędzy na nowe rozwiązania?
Miękka sesja systematyzująca często pojawiające się pojęcia, które chętnie i powszechnie używane, często pozostają niewyjaśnione i nie do końca zrozumiane.
Sesja przeznaczona dla osób zajmujących się infrastrukturą IT: architektów IT, administratorów, kierowników działu, ale również dla osób ogólnie zainteresowanych trendami na rynku IT.

Sesję poprowadzi Nataniel Zieliński – administrator z zacięciem do edukacji, nauczyciel z zacięciem do consultingu, konsultant z zacięciem do programowania, developer z zacięciem do infrastruktury. Absolwent PJWSTK gdzie spędził dodatkowe kilka lat administrując środowiskiem i ucząc. 4 lata praktyki w ISCG jako konsultant poznając środowiska i rozwiązania Enterprise. Pamięta gophera i 8bitowce, obecnie architekt-admin uczy korporacje dobrych manier IT.

ZAPRASZAM (:
eN.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (1)

  1. daro

    Odpowiedz

    ALbo jestem ciemny, albo jak zwykle, przy wszystkim, gdzie jest logo PTI chujnia. Może zrobiłem się wygodny, ale znalezienie okna do logowania gdzieś na dole po lewej stronie chwilę mi zajęło, na sesje Nexora, nie można sie jeszcze zapisać,choć nigdzie nie jest to explicite napisane (ma czerwoną kreske:-). Na te sesje, na które można musze podawać po raz kolejny dane, to po co była rejestracja? coś słabo im ten portal wyszedł – takie pierwsze wrażnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.