gdzie się konfiguruje parametry print servera w w7?
gdzie można usunąć zainstalowany zły sterownik, który bez pytania za każdym razem próbuje się instalować i kończy się błędem?

a ot tak: printmanagement.msc

w kwestii drukarek to eMeS zawsze miał jakąś tendencję do utrudniania ludziom życia. ot choćby taki fakt: czemu print management nie ma w control panelu? żeby znaleźć to narzędzie musiałem się trochę naszukać a w nowym interfejsie ‘po staremu’ się nie da. jak zwykły user ma sobie poradzić z odinstalowaniem niepoprawnego sterownika? [wszystko robi się full auto – zero pytań, żadnej możliwości wyboru – po prostu coś się instaluje i na końcu pokazuje tajemniczo brzmiący komunikat błędu]. no i teraz sam printer management – fajnie, że jest takie narzędzie, fajnie, że jakoś sensownie to wygląda.. tylko czemu nie można z jego poziomu dodać zwykłej drukarki/kolejki sieciowej? dla czego nie działają stery z visty ani z xp? i efekt jest taki, że nie ma [nie umiem?] możliwości dodać drukarki, do której nie pasuje sterownik na serwerze – bo system nie daje absolutnie żadnej możliwości wskazania sterownika… oj żeby było śmieszniej to czasem daje. a czasem nie [jeśli jest jakiś na serwerze]. co za bullshit!

n.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (4)

 1. kojn

  Odpowiedz

  LOL .. sprobuj jeszcze raz jutro rano, na spokojnie ;)
  wpomniane mmc jest przecież żywcem zdjęcte z w2k8 … daje rade ogólnie
  powodzenia

 2. olo

  Odpowiedz

  przyznam, że zarządzanie drukarkami z pod w7 póki co nie jest zbyt fajne jak dla mnie… Dobrze wiedzieć o printmanagement.msc ale generalnie i tak chyba wszystko zależy od sterów, których i tak w zdecydowanej większości nie ma :(

 3. Pingback: W-Files » Blog Archive » Walki z drukarkami

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.