nie tak dawno pojawił się Bing a już lada moment ma być wersja 2.o. jak można przeczytać w opisach ludzie spodziewają się wielu nowych ficzerów związanych z wyszukiwaniem na mapie, korki drogowe etc – ale wszystko na razie to plotki z tweetera.

po kilq miesiącach testów [Bing pojawił się w maju] mam już jakąś opinię na temat Binga – niewątpliwie bije na głowę wszystkie silniki jakie emes wydał wcześniej. uważam, że zaczyna być godnym konkurentem dla googla chociaż nadal wyniki weryfiqje w googlu – i mam dużo lepsze trafienia. kolejny wieeeeeeelki plus to to, że w końcu witryny emesa spójnie używają jednego silnika co ułatwia korzystanie z tych portali. nie narzekam również na prędkość podawania wyników.

dużo zalet ale google w kwestii podstawowego wyszukiwania nadal jest moim #1. ciekaw jestem waszej opinii – ile osób korzysta z binga jako pierwszej wyszukiwarki?

i kilka tips’n’trips dla Binga – top 5o bing hacks

**UPDATED

testuje te tips’n’tricks i większosć jakoś nie chce działać. jak zacząłem głębiej przeglądać linki okazało się, że pokazują sposoby dla google. w bingu najwyraźniej nie ma kalkulatora, definicji, nie za bardzo działa encarta ani informacja o walutach ):

buu.

n.

-o((:: sprEad the l0ve ::))o-

Comments (2)

  1. GT

    Odpowiedz

    Dla mnie bing jest pierwszy – przyznaję się bez bicia. Robi to, czego oczekuję, więc jestem zadowolony.
    Przy czym google pozostaje niezastąpione przy wyszukiwaniach po polsku.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.