nie tak dawno pojawił się Bing a już lada moment ma być wersja 2.o. jak można przeczytać w opisach ludzie spodziewają się wielu nowych ficzerów związanych z wyszukiwaniem na mapie, korki drogowe etc – ale wszystko na razie to plotki z tweetera.

po kilq miesiącach testów [Bing pojawił się w maju] mam już jakąś opinię na temat Binga – niewątpliwie bije na głowę wszystkie silniki jakie emes wydał wcześniej. uważam, że zaczyna być godnym konkurentem dla googla chociaż nadal wyniki weryfiqje w googlu – i mam dużo lepsze trafienia. kolejny wieeeeeeelki plus to to, że w końcu witryny emesa spójnie używają jednego silnika co ułatwia korzystanie z tych portali. nie narzekam również na prędkość podawania wyników.

dużo zalet ale google w kwestii podstawowego wyszukiwania nadal jest moim #1. ciekaw jestem waszej opinii – ile osób korzysta z binga jako pierwszej wyszukiwarki?

i kilka tips’n’trips dla Binga – top 5o bing hacks

**UPDATED

testuje te tips’n’tricks i większosć jakoś nie chce działać. jak zacząłem głębiej przeglądać linki okazało się, że pokazują sposoby dla google. w bingu najwyraźniej nie ma kalkulatora, definicji, nie za bardzo działa encarta ani informacja o walutach ):

buu.

n.

Spread the love

Comments (2)

  1. GT

    Odpowiedz

    Dla mnie bing jest pierwszy – przyznaję się bez bicia. Robi to, czego oczekuję, więc jestem zadowolony.
    Przy czym google pozostaje niezastąpione przy wyszukiwaniach po polsku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.